Na de 2 geslaagde informatie avonden bij SV Odijk en Bunnik’73, mogen we vandaag verschijnen als spreker in het  Sportcafé de Linde te Odijk.  Bunnik Beweegt3 heeft dit evenement georganiseerd voor alle vereningen uit de Gemeente Bunnik. Op de agenda staan verder nog ‘vinden en verbinden van vrijwilligers’ en ‘ambities uit het nationaal en lokaal sportakkoord’

Waarom je daar heen moet gaan? Veel verenigingen worstelen met dezelfde uitdagingen, praten en luisteren naar gelijkgestemden gaat je straks heel veel tijd en vooral veel energie opleveren. Wij hebben er erg veel zin in om onze ervaringen op het gebied van samenwerking tussen 2 lokale voetbalverenigingen en vooral plannen die samenwerking verder succes vol te maken met jullie te delen.

De bijeenkomst start om 19.30 en is bedoeld voor leden, bestuurders en vrijwilligers. Zien we je vanavond?

Meer informatie, klik hier