Het voetbalseizoen loopt weer op het einde en zoals gebruikelijk worden de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen alvast getroffen! Voordat we lekker met vakantie gaan, willen we onze jeugdleden alvast laten weten in welke teams zij seizoen 2023/2024 zullen worden ingedeeld. Onze ervaring in de afgelopen jaren is dat er altijd nog wat mutaties kunnen plaatsvinden, nieuwe aanmeldingen of meiden die gaan stoppen, daarom spreken we van een voorlopige teamindeling. Spoedig volgen ook de trainers, leiders, speel- en trainlocaties en tijden.

Na inventarisatie welke speelsters volgend seizoen doorgaan is samen met de trainers en leiders geconstateerd dat het met de overgebleven speelsters niet mogelijk zou zijn om volgend seizoen zowel een MO15 en MO17 te formeren. Tijdens het afgelopen seizoen is in samenwerking met de trainers en leiders een Technisch Jeugdvoetbalbeleidsplan opgesteld. Dit plan is inmiddels in concept gereed. In dit plan zijn ook criteria voor de indeling opgenomen. Twee van de belangrijkste criteria zijn “Voor iedereen is een plek” en “Indelen naar leeftijd (KNVB) zo nodig incl. dispensatie”. Om dit waar te kunnen maken is door de Technische commissie veel energie gestoken in de verschillende mogelijkheden. Onderzocht is welke speelsters eventueel vanuit onze moederverenigingen naar de SVO zouden willen overkomen en welke mogelijkheden er zijn voor samenwerking met verenigingen in de directe omgeving.

Zoals jullie wellicht in onze sociale media uitingen hebben gezien of gehoord, werken we inmiddels samen met de vrouwenvoetbal afdeling van Saestum uit Zeist. Het idee hierachter is enerzijds een groter aantal speelsters om onze teams te vullen en anderzijds speelsters op een ander niveau uit te kunnen laten komen. Saestum vrouwen spelen op het hoogste amateurniveau en werkt nauw samen met FC Utrecht vrouwen!

Komend seizoen willen we ook starten met 2 zogenaamde samengestelde teams tussen Saestum en SVO Krommerijnstreek, we zitten nog midden in de uitwerking ook qua speellocaties, dus ook voor speelsters genoemd in deze teams, geldt dat het een voorlopige indeling is, maar beide verenigingen zijn erg enthousiast over een duurzame samenwerking.

Dit zijn de (samengestelde=ST) teams voor komend seizoen:
* MO12 8×8 (half veld)
* ST MO13 11×11
* MO15 11×11
* ST MO23 (minimale geboortejaar 2008)

Meiden onder 12 (MO12)
1. Dionne
2. Jippe
3. Amy
4. Anna
5. Nadine
6. Dieke
7.Eline
8. t/m 10 nieuwe speelsters

Samengesteld Team Meiden onder 13 (ST MO13)
1.Linn
2.Masa
3.Millie
4.Tess G.
5. t/m 14 Saestum speelsters MO13

Meiden onder 15 (MO15)
1. Lizzy
2. Bente
3. Caithlyn
4. Enna
5. Vera
6. Babs
7. Manouk
8. Zoë
9. Hind
10.Senna
11.Tess N.
12.Fenna
13.Janne
14.Hannah
15.Dani
16.Kyona

Samengesteld Team Meiden onder 23 (MO23)
1. Sofie
2. Lotte
3. Stacey
4. Britt
5. Evi
6. Nika
7. Maud
8. t/m 11.Saestum speelsters MO20
12 t/m 14 SVO Krommerijnstreek senioren speelsters (<23)
Lotus/Elvie (Bunnik’73 JO17) spelen regelmatig mee

Mochten er naar aanleiding van deze voorlopige indeling vragen of opmerkingen zijn, dan is het uiteraard mogelijk contact met de Technische Commissie op te nemen:
Fred Smit TC onderbouw (06-57329738)
Hans de Ligt a.i. bovenbouw (06-53796509)