Laatste (4e) avond van de najaarswedstrijden….2 weken geleden ons eerste punt gehaald maar helaas alle avonden niet kunnen scoren. Dus doel van deze avond scoren!!!!
Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.
Eef Goes onze trainer en coach was vanavond helaas verhinderd. Gelukkig was Hans de Ligt bereid om ons te coachen. Als motivatie ontvingen we allemaal een hoodie gesponsord door de Bunniks ondernemers. Nu nog laten zien wat Eef ons allemaal heeft geleerd tijdens de training…..

De eerste wedstrijd van de avond start tegen Vreeswijk…..alle wedstrijden eindigden tot nu toe met 4 doelpunten voor Vreeswijk. De wedstrijd werd door ons vol goede moed gestart, en we kwamen een aantal keren dichtbij de goal van de tegenstander. Helaas werd het toch alweer snel 3-0. En leek het erop alsof de traditie van 4 doelpunten weer werd gevolgd. En dat gebeurde ook….alleen het 4e doelpunt kwam deze keer van SVO Krommerijnstreek!!!! Onze debutant Marianne gaf de bal zo’n mooie boog mee dat ie over de keeper in het doel belandde! Ons eerste doelpunt!!!! Dit werd gevierd alsof we de wedstrijd hadden gewonnen!

Onze avond kon niet meer stuk!

De tweede wedstrijd tegen FCDriebergen; tegen hen hadden we 2 weken geleden ons eerste punt gehaald. Misschien was het wel weer mogelijk om dit voor elkaar te krijgen. In het begin een aantal goede kansen van FC Driebergen. Een echte wedstrijd ging het worden.
En ineens was het hek van de dam……1-0 door Eva, 2-0 door Saskia en wederom Eva voor de 3-0!!!
Het hele team ging uit zijn dak! Wat gebeurde hier nou?!?!?
De 0 werd gehouden door goed verdedigend werk van het hele team. De verdedigers Ilse, Josefien, Gerda en Anita renden hun longen uit hun lijf. Conny redde nog wat ballen. En ook Cindy, Marianne en Myrthe waren overal te vinden om te helpen.
Wat een wedstrijd! Onze eerste overwinning is binnen!!

Na deze emotionele rollercoaster moesten we nog voor onze 3e wedstrijd tegen FC Delta Sports ‘95 uit Houten aan de bak. Al snel keken we tegen een 1-0 achterstand aan. We hebben nog volop gestreden maar moesten onze meerdere erkennen in dit team. Eindstand 4-0.

Wat een avond! We hebben de avond gezellig afgesloten met de 3e helft. Dit keer erg moe en zeer voldaan wat vroeger huiswaarts gekeerd dan de vorige keren. We hadden immers al een wedstrijd gewonnen, dus de winst van de 3e helft lieten we nu aan anderen over!

Dit was de laatste wedstrijdavond van de 7×7 reeks voor vrouwen 30+ in het najaar.
In het voorjaar weer nieuwe ronde met nieuwe kansen.
En voor nu: gezellig doortrainen met Eef op de vrijdagavond van 20-21u in Bunnik.