MO11

Niels, Zoë, Fenna, Senna, Tessa, Dani, Mark.
Tess, Fleur, Hind, Caithlyn.

Niet op de foto; Evelien

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Van Houwelingen Hout
Trainingspakken: Van Houwelingen Hout
Tassen: Walter Naron, metsel- en tegelzetbedrijf en Bouw- en timmerbedrijf N. Lammers

Trainingstijden

Maandag 17.00 – 18.00 uur

Woensdag 16.00 – 17.00 uur

Trainers en leiders

Mark Fleuren  en Niels Lammers (Leiders)

Niels Lammers, Conny Snijders en

Rob Bijkerk (Trainers)

Contactgegevens

06-11470091 of 06-15008765

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand 254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

1e klasse 4

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 4

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 4

Programma komende weken

Fluitend het nieuwe jaar in!

Fluitend het nieuwe jaar in!

Zo, de eerste seizoenshelft zit er op. We maken de balans op voor dat we met onze splinternieuwe vrouwenvoetbalvereniging het nieuwe decenium ingaan. Maar liefst 6 teams speelden competitie en bekerwedstrijden, waarbij onze jongste jeugd (MO11) het wel heel goed...

S.V.O. Krommerijnstreek – De Meern MO11 4-4

S.V.O. Krommerijnstreek – De Meern MO11 4-4

Bekeravontuur eindigt in de 3e ronde. Zaterdag 14 december, een ochtendzonnetje, niet al te koud, stevig windje, veel supporters en alle meiden hadden er zin in. Alle ingrediënten voor een leuke voetbal pot dus. Vandaag moesten we tegen hoofdklasser De Meern. 2 klasse...

SVO Krommerijnstreek – VRC MO11    7-1

SVO Krommerijnstreek – VRC MO11 7-1

Ook de laatste competitie wedstrijd levert winst op. Afgelopen zaterdag speelden onze meiden hun laatste competitie wedstrijd, thuis tegen VRC. De tegenstander stond er redelijk goed voor en met paar wedstrijden meer net zo veel punten als wij. Het zou nog een...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!