MO11

Niels, Zoë, Fenna, Senna, Tessa, Dani, Mark.
Tess, Fleur, Hind, Caithlyn.

Niet op de foto; Evelien

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Van Houwelingen Hout
Trainingspakken: Van Houwelingen Hout
Tassen: Walter Naron, metsel- en tegelzetbedrijf en Bouw- en timmerbedrijf N. Lammers

Trainingstijden

Maandag 17.00 – 18.00 uur

Woensdag 16.00 – 17.00 uur

Trainers en leiders

Mark Fleuren  en Niels Lammers (Leiders)

Niels Lammers, Conny Snijders en

Rob Bijkerk (Trainers)

Contactgegevens

06-11470091 of 06-15008765

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand

2e klasse 5

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse 5

Alle uitslagen

Programma

2e klasse 5

Programma komende weken

Uitslagen

Meiden Onder 11 beker 1e ronde

Programma

Meiden Onder 11 beker 1e ronde

Stand

Meiden Onder 11 beker poule

Uitslagen

Meiden Onder 11 beker poule

Programma

Meiden Onder 11 beker poule

FC Driebergen MO11 – S.V.O. Krommerijnstreek MO11    3-16

FC Driebergen MO11 – S.V.O. Krommerijnstreek MO11 3-16

Ruime overwinning voor S.V.O. Wederom in alle vroegte vertrokken we richting Driebergen voor alweer onze 4e competitie wedstrijd in de 2e klasse. Vandaag tegen het laag geklasseerde FC Driebergen dat pas 1 punt wist te behalen in 5 wedstrijden. We begonnen de...

Nieuwe tassen en 3 punten voor onze MO11

Nieuwe tassen en 3 punten voor onze MO11

Hooglanderveen MO11 – S.V.O. Krommerijnstreek MO11   3-9 In alle vroegte vertrokken we vanaf het Singelpark richting Hooglanderveen. HET WAS ECHT VROEG!!! Tijdens het omkleden werden onze meiden getrakteerd op nieuwe tassen, geregeld door onze trouwe sponsoren Bouw-...

Soest MO11 – S.V.O. Krommerijnstreek MO11 2-4

Soest MO11 – S.V.O. Krommerijnstreek MO11 2-4

Afgelopen zaterdag speelden we onze 2e wedstrijd in de 2e klasse en wel uit tegen Soest. We speelden om 8.30 uur, dus u zult begrijpen dat tijdens het vertrek van Singelpark Odijk, onderweg, maar ook nog bij aankomst in Soest het nog nachtelijk donker was. Het was...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!