MO11

Mark (Leider), Fenna, Fleur, Senna, Hind, Caithlyn, Tess en Iris, Niels (Leider/Trainer)

Niet op de foto; Dani, Tessa, Evelien en Zoë.

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: 
Tassen: Walter Naron, metsel- en tegelzetbedrijf en Bouw- en timmerbedrijf N. Lammers

Trainingspakken: Van Houwelingen Hout

Trainingstijden

Maandag 17.00 – 18.00 uur

Woensdag 16.00 – 17.00 uur

Trainers en leiders

Mark Fleuren  en Niels Lammers (Leiders)

Niels Lammers, Conny Snijders en

Rob Bijkerk (Trainers)

Contactgegevens

06-11470091 of 06-15008765

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand

3e klasse 10

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

3e klasse 10

Alle uitslagen

Programma

3e klasse 10

Programma komende weken

Stand

Meiden Onder 11 beker poule

Uitslagen

Meiden Onder 11 beker poule

Programma

Meiden Onder 11 beker poule

Het begint te lopen!

Het begint te lopen!

Het 2e bekerweekend, 4 SVO Krommerijnstreek wedstrijden op het programma. Ook was er een groepje enthousiaste speelsters van vrouwen 1 (Mayon, Annabella en Leslie) die het samen met mij aandurfde de 6km teamloop te doen op zaterdag van BunniksMooiste en met resultaat,...

Zeer geslaagde Ajax Vrouwen Clinic

Zeer geslaagde Ajax Vrouwen Clinic

Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zonnige en vooral warme dag, waar maar liefst 38 meisjes van...

Word jij de nieuwe ‘Meissie’?

Word jij de nieuwe ‘Meissie’?

Word jij de nieuwe ‘Meissie’? Een traditie bij de thuiswedstrijden van onze vrouwen is dat de aftrap gedaan wordt door een of 2 jeugspeelsters. Vind je het leuk om dit een keer mee te maken? Geef je dan op via onze contactpagina!

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!