MO15

Staand boven van links naar rechts: Richard, Roza, Sophie, Amy, Rosalie,  Iris, Annabel, Fem en Fedor

Staand onder van links naar rechts:  Betiel, Britt, Stacey, Irene, Noor en Evi. Niet op de foto: Britt S en Pien

 

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Van Houwelingen Hout
Trainingspakken: Van Houwelingen Hout

Tassen: Walter Naron, metsel- en tegelzetbedrijf en Bouw- en timmerbedrijf N. Lammers

Trainingstijden

Maandag 19.00 – 20.00 uur

Woensdag 19.00 – 20.00 uur

Trainers en leiders

Richard Elders en Fedor van der Veer (Leiders)

Michel Draaijer en Ingmar Vermeulen (Trainers)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand

3e klasse 13

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

3e klasse 13

Alle uitslagen

Programma

3e klasse 13

Programma komende weken

Het begint te lopen!

Het begint te lopen!

Het 2e bekerweekend, 4 SVO Krommerijnstreek wedstrijden op het programma. Ook was er een groepje enthousiaste speelsters van vrouwen 1 (Mayon, Annabella en Leslie) die het samen met mij aandurfde de 6km teamloop te doen op zaterdag van BunniksMooiste en met resultaat,...

Zeer geslaagde Ajax Vrouwen Clinic

Zeer geslaagde Ajax Vrouwen Clinic

Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zonnige en vooral warme dag, waar maar liefst 38 meisjes van...

De jeugd heeft de toekomst

De jeugd heeft de toekomst

Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te wachten in Bunnik! Er was zelfs internationale belangstelling, want...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!