MO17 (2e klasse zat. Werkhoven)

Naast voetbal, doen we ook regelmatige leuke andere sportieve en teambuilding activiteiten, zoals kickboxen. Hoe gaaf is dat.

Op de foto van links naar rechts:

Betiel, Malena, Sam, Dianthe, Kim, Bieke, Maud, Sanne, Amber, Britt R., Tessa en Irene. (niet op de foto Britt de G., Nova en Anne)

Interesse om mee te trainen? Neem contact op met Hans de Ligt 06-53796509

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Gijsbertsen
Trainingspakken:Jacketz
Tassen: vacant

Trainingstijden

Maandag19:30 – 20:15 (SV Aurora)

Woensdag 20.00 – 21.30 (SV Odijk)

Trainers en leiders

Willem Huiberts en Ebo Ebens 

Contactgegevens

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

Vanavond was het dan eindelijk zover! Na een heerlijke training bij @sv_odijk moesten de meiden van de MO13 even bij voorzitter Hans komen.. Dit splinternieuwe team is namelijk direct de winnaar geworden van de SVO Krommerijnstreek clubkampioenschappen. Op korte...

MO13 wint lastige uitwedstrijd.

MO13 wint lastige uitwedstrijd.

Afgelopen zaterdag speelden onze meiden een uitwedstrijd tegen VRC in Veenendaal. In alle vroegte vertrokken 3 auto’s met chauffeurs Walter, Ingmar en Mark richting Veenendaal. Niels kon er helaas niet bij zijn. Daar werden we ontvangen in een lege sobere...

Ook zonder publiek wint MO13 vrij eenvoudig.

Ook zonder publiek wint MO13 vrij eenvoudig.

S.V.O. Krommerijnstreek – Saestum MO13 19-0 Afgelopen zaterdag, een grauwe lucht, bewolking, nattigheid, meiden die er zin in hebben en géén supporters. Dat waren de ingrediënten voor deze wedstrijd. Nadat er bekend werd gemaakt dat de regels rondom Corona wederom...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!