MO17 (2e klasse zat. Odijk)

Zeist: Lotte, Naomi, Charlene
Odijk: Evi, Britt, Stacey, Roza, Sofy, Caithlyn, Senna
Werkhoven: Kim, Sam
Cothen: Maud, Manouk, Kyona
Langbroek: Babs

Interesse om mee te trainen? Neem contact op met Hans de Ligt 06-53796509

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Gijsbertsen, BMW en Mini
Trainingspakken:Gijsbertsen, BMW en Mini
Tassen: Gijsbertsen, BMW en Mini

Trainingstijden

Maandag 18:45 – 20:00 (SV Odijk)

Woensdag 20:15 – 21:30 (Bunnik’73)

Trainers en leiders

Richard Meijer (trainer)

Rosalie Hommelberg (leidster)

Contactgegevens

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand 294 MO17 (3e fase)

2e klasse (3e fase) 12

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse (3e fase) 12

Alle uitslagen

Programma

2e klasse (3e fase) 12

Programma komende weken

Code oranje voor MO12

Code oranje voor MO12

Je hebt wel eens van die dagen, die je wat sneller wilt vergeten. Afgelopen Zaterdag was zo'n dag, nadat we eerst vrolijk met al onze 5 speelsters op de foto waren geweest, stond onze wedstrijd tegen VV De Meern 15-2 op het programma. Helaas was Milly verhinderd omdat...

Een maatje te groot

Een maatje te groot

Zaterdag onze 2e competitie wedstrijd, tevens onze 1e uitwedstrijd. Gelukkig was het 'om de hoek' bij Delta Sports in Houten. Dit keer ook het debuut van Amy, die na het eerste kwartier goed naar de ervaren speelsters te kijken, door had hoe je moest verdedigen, wat...

Onze jongste meiden scoren er op los!

Onze jongste meiden scoren er op los!

Zaterdag was het dan eindelijk zover, onze MO12 mocht haar 1e wedstrijd spelen. De meeste meiden uit het kampioensteam van vorige seizoen, zijn doorgeschoven naar de MO15 en eigenlijk bleef alleen Nadine nog over. Omdat Dieke al wel trainde vorige seizoen en heel...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!