Nieuw: MO15

 

In het nieuwe seizoen (2019/2020) willen wij een Meisjes onder 15 inschrijven, voor de Zaterdagcompetitie. Wedstrijden worden gespeeld bij SV Odijk.  We zijn nog op zoek naar speelsters, die samen met enkele meiden van de huidige MO13 dit nieuwe team gaan vormen.

Alvast inschrijven of meer informatie? Mail naar hans@svokrommerijnstreek.nl 

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Sponsor gezocht!
Trainingspakken: Sponsor gezocht!

 

Trainingstijden

Dinsdag ntb

Donderdag ntb

Trainers en leiders

vacature

vacature

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!