VR18+ 2 (1e klasse, 7×7 vrijdag)

volgt

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues:
Trainingspakken: 
Tassen: 

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.30 (ZSC Patria)

Trainer en coach

Coach: 

Trainer: Houria

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Op dit moment is er van dit team nog geen data bekend bij Sportlink, zodra dit bekend is wordt het hier automatisch getoond.

Bellen voor ballen!

Bellen voor ballen!

Beste clubleden, SVO Krommerijnstreek heeft een grote wens om nieuwe materialen voor onze jeugdteams aan te schaffen. Mede dankzij onze sponsoren lopen al onze teams er spik en span bij, waarvoor nogmaals onze dank. In ons 4e officiële seizoen, hebben wij echter...

Nieuwe seizoen volop in voorbereiding.

Het einde van (een geslaagd) voetbalseizoen zit er weer bijna op, we hebben met 3 jeugd teams de ‘finish’ in zicht en hebben alle wedstrijden met volledig bezette teams kunnen spelen, mede ook door het lenen van speelsters tussen de diverse teams, hier ligt ook de...

Groei jij met ons mee naar de (amateur) top?

Groei jij met ons mee naar de (amateur) top?

Vrouwenvoetbal in onze provincie krijgt een enorme boost, de lokale FC Utrecht start volgend seizoen met een eredivisie team en wij als SVO Krommerijnstreek wensen hen daar veel succes bij! Net als Saestum vrouwen zijn wij er van overtuigd dat er lokaal nog veel...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!