VR1 (3e klasse, zondag)

Bunnik: Maike, Mayon, Myrthe, Nina, Rianne en Rosalynn
Odijk: Amy
Werkhoven: Bente(k) en Bernice
Cothen: Manouk
Vacature: we zoeken nog minimaal 4 speelsters

 

Hoofdsponsor: Schoonmaakservice Nagel

Trainingspakken: Fidiom Financiële Diensten

Tassen: Van Buuren Bunnik, Technisch Installatie bedrijf

 

Trainingstijden

Woensdag 20.15 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Trainer: Jannis Mitropoulos

 

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

 

Op dit moment is er van dit team nog geen data bekend bij Sportlink, zodra dit bekend is wordt het hier automatisch getoond.

Groei jij met ons mee naar de (amateur) top?

Groei jij met ons mee naar de (amateur) top?

Vrouwenvoetbal in onze provincie krijgt een enorme boost, de lokale FC Utrecht start volgend seizoen met een eredivisie team en wij als SVO Krommerijnstreek wensen hen daar veel succes bij! Net als Saestum vrouwen zijn wij er van overtuigd dat er lokaal nog veel...

Gezocht voetbaltrainster voor seizoen 2025-2026

Gezocht voetbaltrainster voor seizoen 2025-2026

Ja, je leest het goed! @svokrommerijnstreek_vr1 is op zoek naar een trainster voor het seizoen 25-26! Meld je aan bij ons, dan investeren wij de komende jaren in jouw opleiding, door middel van cursussen en praktijkervaring bij ons jeugd talententeam. Er zijn namelijk...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!