Vr.1 (2e klasse, zondag)

Staand boven van links naar rechts: Roos, Myrte, Meghan, Bo T., Rosalie, Joyce en Rianne

Staand midden van links naar rechts: Teus (trainer/coach), Lilian, Nina, Marian, Maaike, Leslie, Annabella en Melanie

Zittend van links naar rechts: Henk (teammanager), Bo V., Caroline, Myke, Mayon, Linda en Ton (assistent scheidsrechter)

SPONSORS:
Sponsor Tenues: identity, by Myke’s hairdesign
Trainingspakken: identity, by Myke’s hairdesign

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Teus Verwoerd (trainer/coach)

Melanie de Kruif (team manager)

Contactgegevens

Teus Verwoerd

06-44066980

info@svokrommerijnstreek.nl

 

Heimwee naar voetbal

Heimwee naar voetbal

Hallo allemaal, Wat een heerlijk voetbalweer! Helaas moeten we nog een tijdje geduld hebben en dat valt niet mee...  Maar ook hier komt weer een eind aan en dan gaan we weer lekker aan de bak, daar ben ik van overtuigd. Supertrots dat wij zoveel meiden hebben die...

SuperSunday eindigt met overwinning

SuperSunday eindigt met overwinning

Zondag 9 maart, stonden er 3 thuiswedstrijden op het programma een echte Super Sunday dus. De meisjes onder 11 en onder 15 hadden de dag ervoor (Super Saterday) thuis al het goede voorbeeld gegeven. Beide gewonnen en de MO11 staat zelfs stijf bovenaan. We begonnen...

Samen kom je verder

Samen kom je verder

Afgelopen Zondag stond de beladen wedstrijd tegen KVVA  VR1 en ons VR3 team op het programma, de thuiswedstrijd wonnen wij met 3-2 maar na afloop viel er het nodige voor. Ondanks de prima begeleiding vanuit de KNVB, waren met name onze jonge meiden toch een tikkeltje...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!