Vrouwen 1

Staand boven van links naar rechts: Roos, Myrte, Meghan, Bo T., Rosalie, Joyce en Rianne

Staand midden van links naar rechts: Teus (trainer/coach), Lilian, Nina, Marian, Maaike, Leslie, Annabella en Melanie

Zittend van links naar rechts: Henk (teammanager), Bo V., Caroline, Myke, Mayon, Linda en Ton (assistent scheidsrechter)

SPONSORS:
Sponsor Tenues: identity, by Myke’s hairdesign
Trainingspakken: identity, by Myke’s hairdesign

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Teus Verwoerd (trainer/coach)

Henk van Mourik (team manager)

Contactgegevens

Teus Verwoerd

06-44066980

info@svokrommerijnstreek.nl

 

Stand

2e klasse F

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse F

Alle uitslagen

Programma

2e klasse F

Programma komende weken

Uitslagen

Vrouwen beker 1e ronde

Programma

Vrouwen beker 1e ronde

Uitslagen

Vrouwen beker

Programma

Vrouwen beker

Floreant VR1 – SVO Krommerijnstreek VR1

Floreant VR1 – SVO Krommerijnstreek VR1

Hoewel de wedstrijd vandaag helaas onnodig met 2-1 werd verloren, hebben we toch winst geboekt. In de eerste helft kregen wij grote kansen, Meghan, Bo, Sam en Nina zaten elke keer dicht bij de verdiende openingstreffer, Floreant zette daar met name in de beginfase wat...

Flagship

Flagship

Dit weekend stond in het teken van de laatste beker poule wedstrijd,van onze 4 deelnemende teams waren er 2 al uitgeschakeld. Onze MO15 en VR2, zijn 2 teams in opbouw en hebben de bekerwedstrijden gebruikt om vooral aan elkaar te wennen en zoveel mogelijk...

Het begint te lopen!

Het begint te lopen!

Het 2e bekerweekend, 4 SVO Krommerijnstreek wedstrijden op het programma. Ook was er een groepje enthousiaste speelsters van vrouwen 1 (Mayon, Annabella en Leslie) die het samen met mij aandurfde de 6km teamloop te doen op zaterdag van BunniksMooiste en met resultaat,...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!