Vrouwen 1

Staand boven van links naar rechts: Roos, Myrte, Meghan, Bo T., Rosalie, Joyce en Rianne

Staand midden van links naar rechts: Teus (trainer/coach), Lilian, Nina, Marian, Maaike, Leslie, Annabella en Melanie

Zittend van links naar rechts: Henk (teammanager), Bo V., Caroline, Myke, Mayon, Linda en Ton (assistent scheidsrechter)

SPONSORS:
Sponsor Tenues: identity, by Myke’s hairdesign
Trainingspakken: identity, by Myke’s hairdesign

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Teus Verwoerd (trainer/coach)

Melanie de Kruif (team manager)

Contactgegevens

Teus Verwoerd

06-44066980

info@svokrommerijnstreek.nl

 

Stand 512 Vrouwen Zondag (A-cat)

2e klasse F

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse F

Alle uitslagen

Programma

2e klasse F

Programma komende weken

Samen kom je verder

Samen kom je verder

Afgelopen Zondag stond de beladen wedstrijd tegen KVVA  VR1 en ons VR3 team op het programma, de thuiswedstrijd wonnen wij met 3-2 maar na afloop viel er het nodige voor. Ondanks de prima begeleiding vanuit de KNVB, waren met name onze jonge meiden toch een tikkeltje...

Fluitend het nieuwe jaar in!

Fluitend het nieuwe jaar in!

Zo, de eerste seizoenshelft zit er op. We maken de balans op voor dat we met onze splinternieuwe vrouwenvoetbalvereniging het nieuwe decenium ingaan. Maar liefst 6 teams speelden competitie en bekerwedstrijden, waarbij onze jongste jeugd (MO11) het wel heel goed...

Hoor wie klopt daar kinderen….

Hoor wie klopt daar kinderen….

Het was weer een druk voetbalweekend, voor de vrouwen teams begon het met een supergezellig SintenPiet toernooi, fantastisch georganiseerd door onze Aswin. Na een leuk 4x4 interland toernooi, met Italië als winnaar, stond er een heerlijk door Ria en Willem gemaakt...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!