Vrouwen 1

Staand boven van links naar rechts: Roos, Myrte, Meghan, Bo T., Rosalie, Joyce en Rianne

Staand midden van links naar rechts: Teus (trainer/coach), Lilian, Nina, Marian, Maaike, Leslie, Annabella en Melanie

Zittend van links naar rechts: Henk (teammanager), Bo V., Caroline, Myke, Mayon, Linda en Ton (assistent scheidsrechter)

SPONSORS:
Sponsor Tenues: identity, by Myke’s hairdesign
Trainingspakken: identity, by Myke’s hairdesign

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Teus Verwoerd (trainer/coach)

Henk van Mourik (team manager)

Contactgegevens

Teus Verwoerd

06-44066980

info@svokrommerijnstreek.nl

 

Stand

2e klasse F

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

2e klasse F

Alle uitslagen

Programma

2e klasse F

Programma komende weken

Uitslagen

Vrouwen beker

Programma

Vrouwen beker

Flagship

Flagship

Dit weekend stond in het teken van de laatste beker poule wedstrijd,van onze 4 deelnemende teams waren er 2 al uitgeschakeld. Onze MO15 en VR2, zijn 2 teams in opbouw en hebben de bekerwedstrijden gebruikt om vooral aan elkaar te wennen en zoveel mogelijk...

Het begint te lopen!

Het begint te lopen!

Het 2e bekerweekend, 4 SVO Krommerijnstreek wedstrijden op het programma. Ook was er een groepje enthousiaste speelsters van vrouwen 1 (Mayon, Annabella en Leslie) die het samen met mij aandurfde de 6km teamloop te doen op zaterdag van BunniksMooiste en met resultaat,...

Eerste voetbalweekend achter de rug

Eerste voetbalweekend achter de rug

Vrijdag 30 augustus was het dan zover, de ondertekening van de officiële samenwerkingsovereenkomst tussen Bunnik'73 en SV Odijk met de SVO Krommerijnstreek als resultaat. Met bestuursleden en voorzitter werd het glas op een mooie toekomst geheven, waarna er een leuke...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!