Vrouwen 2

Staand van links naar rechts: Manouk, Sam, Loïs, Quinty, Jael, Annemieke, Denise Hans (coach)
Knielend van links naar rechts: Nienke, Michelle, Carmel, Femke, Kim en Melanie. Liggend; Conny

Spelers/leiders die ontbreken op de foto:  Sem, Ella, Tessa, Melissa, Sanne, Jiske, Julie, Lola, Dylani en Benice

SPONSORS:
Sponsor Tenues: 100meningen.nl
Trainingspakken: Jacketz Utrecht

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Hans de Ligt  (Coach)

Aswin Menke (Trainer)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand 513 Vrouwen Zondag

4e klasse 4

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

4e klasse 4

Alle uitslagen

Programma

4e klasse 4

Programma komende weken

Raden van Elf trappen 2e seizoenshelft af!

Raden van Elf trappen 2e seizoenshelft af!

De winterstop is weer voorbij, komend weekend weer lekker ballen dus door onze diverse teams, te beginnen met de meisjes onder 15, zaterdag om 1 uur in Odijk. Zondag hebben we wel een hele speciale gast, of beter gezegd gastengroep(en)! De aftrap van de wedstrijd SVO...

Fluitend het nieuwe jaar in!

Fluitend het nieuwe jaar in!

Zo, de eerste seizoenshelft zit er op. We maken de balans op voor dat we met onze splinternieuwe vrouwenvoetbalvereniging het nieuwe decenium ingaan. Maar liefst 6 teams speelden competitie en bekerwedstrijden, waarbij onze jongste jeugd (MO11) het wel heel goed...

Hoor wie klopt daar kinderen….

Hoor wie klopt daar kinderen….

Het was weer een druk voetbalweekend, voor de vrouwen teams begon het met een supergezellig SintenPiet toernooi, fantastisch georganiseerd door onze Aswin. Na een leuk 4x4 interland toernooi, met Italië als winnaar, stond er een heerlijk door Ria en Willem gemaakt...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!