Vrouwen 2

Staand van links naar rechts: Manouk, Sam, Loïs, Quinty, Jael, Annemieke, Denise Hans (coach)
Knielend van links naar rechts: Nienke, Michelle, Carmel, Femke, Kim en Melanie. Liggend; Conny

Spelers/leiders die ontbreken op de foto:  Sem, Ella, Tessa, Melissa, Sanne, Jiske, Julie, Lola, Dylani en Benice

SPONSORS:
Sponsor Tenues: 100meningen.nl
Trainingspakken: Jacketz Utrecht

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Bo Teseling  (Leidster)

Aswin Menke (Trainer + Coach)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand

4e klasse 4

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

4e klasse 4

Alle uitslagen

Programma

4e klasse 4

Programma komende weken

Stand

Vrouwen beker zondag poule

Uitslagen

Vrouwen beker zondag poule

Programma

Vrouwen beker zondag poule

Flagship

Flagship

Dit weekend stond in het teken van de laatste beker poule wedstrijd,van onze 4 deelnemende teams waren er 2 al uitgeschakeld. Onze MO15 en VR2, zijn 2 teams in opbouw en hebben de bekerwedstrijden gebruikt om vooral aan elkaar te wennen en zoveel mogelijk...

Het begint te lopen!

Het begint te lopen!

Het 2e bekerweekend, 4 SVO Krommerijnstreek wedstrijden op het programma. Ook was er een groepje enthousiaste speelsters van vrouwen 1 (Mayon, Annabella en Leslie) die het samen met mij aandurfde de 6km teamloop te doen op zaterdag van BunniksMooiste en met resultaat,...

Eerste voetbalweekend achter de rug

Eerste voetbalweekend achter de rug

Vrijdag 30 augustus was het dan zover, de ondertekening van de officiële samenwerkingsovereenkomst tussen Bunnik'73 en SV Odijk met de SVO Krommerijnstreek als resultaat. Met bestuursleden en voorzitter werd het glas op een mooie toekomst geheven, waarna er een leuke...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!