Nieuw: Vrouwen 3

 

In het seizoen 2019/2020 starten wij met een 3e vrouwenteam op de Zondag. De huidige 2 teams zijn dusdanig gegroeid dat we een nieuwe indeling maken. Het 3e team gaat uitkomen in de 5e klasse, het 2e team in de 4e klasse en het 1e team in de 2e klasse.

Alvast inschrijven of meer informatie? Mail naar hans@svokrommerijnstreek.nl

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Sponsor gezocht!
Trainingspakken: Sponsor gezocht!

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Hans de Ligt (Coach)

Aswin Menke (Trainer)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand

5e klasse 5

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

5e klasse 5

Alle uitslagen

Programma

5e klasse 5

Programma komende weken

Doordeweekse wedstrijd Voorwaarts

Doordeweekse wedstrijd Voorwaarts

Na een enorm druk voetbalweekend, waarbij al onze 6 teams thuis speelden, stond er al weer een doordeweekse wedstrijd op het programma. Op ons eigen verzoek, want komend weekend moet vrouwen 3 wat spelers leveren aan vrouwen 1 en 2, zo helpen we elkaar even door de...

Flagship

Flagship

Dit weekend stond in het teken van de laatste beker poule wedstrijd,van onze 4 deelnemende teams waren er 2 al uitgeschakeld. Onze MO15 en VR2, zijn 2 teams in opbouw en hebben de bekerwedstrijden gebruikt om vooral aan elkaar te wennen en zoveel mogelijk...

Het begint te lopen!

Het begint te lopen!

Het 2e bekerweekend, 4 SVO Krommerijnstreek wedstrijden op het programma. Ook was er een groepje enthousiaste speelsters van vrouwen 1 (Mayon, Annabella en Leslie) die het samen met mij aandurfde de 6km teamloop te doen op zaterdag van BunniksMooiste en met resultaat,...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!