Nieuw: Vrouwen 3

 

In het seizoen 2019/2020 starten wij met een 3e vrouwenteam op de Zondag. De huidige 2 teams zijn dusdanig gegroeid dat we een nieuwe indeling maken. Het 3e team gaat uitkomen in de 5e klasse, het 2e team in de 4e klasse en het 1e team in de 2e klasse.

Alvast inschrijven of meer informatie? Mail naar hans@svokrommerijnstreek.nl

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Sponsor gezocht!
Trainingspakken: Sponsor gezocht!

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Hans de Ligt (Coach)

Aswin Menke (Trainer)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Stand

5e klasse 5

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

5e klasse 5

Alle uitslagen

Programma

5e klasse 5

Programma komende weken

Super Sunday

Super Sunday

Het einde van de eerste competitie helft is in zicht, nog 1 competitie ronde volgende week en dan zit het er even op. Vandaag kwamen al onze 3 zondags teams in actie, een Super Sunday dus. Speciale gast vandaag was Sharuska Smelik van de KNVB. Voor ons inmiddels een...

Team Platte Kar, feliciteert Autobedrijf Gijsbertsen

Team Platte Kar, feliciteert Autobedrijf Gijsbertsen

Bij onze vrouwenvoetbalclub geloven we niet zo in een traditionele benadering, liever noemen we de teams dan ook niet vr1, vr2, vr3 of vr30+ Zo noemen we ons 3e team bijvoorbeeld team Platte Kar! Waarom, deze (jonge) speelsters onder begeleiding van Conny en Hans,...

5 minuten te lang

5 minuten te lang

5 minuten te lang, duurde de wedstrijd afgelopen zondag, want in de laatste paar minuten prikte Sporting vrouwen 3 er alsnog een doelpunt in, nadat we van een 0-2 achterstand, knap terug waren gekomen naar 2-2. Deze uitslag had ook meer dan verdiend geweest, dus extra...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!