Nieuw: Vrouwen 3

 

In het seizoen 2019/2020 starten wij met een 3e vrouwenteam op de Zondag. De huidige 2 teams zijn dusdanig gegroeid dat we een nieuwe indeling maken. Het 3e team gaat uitkomen in de 5e klasse, het 2e team in de 4e klasse en het 1e team in de 2e klasse.

Alvast inschrijven of meer informatie? Mail naar hans@svokrommerijnstreek.nl

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Sponsor gezocht!
Trainingspakken: Sponsor gezocht!

Op dit moment is er van dit team nog geen data bekend bij Sportlink, zodra dit bekend is wordt het hier automatisch getoond.

Trainingstijden

Woensdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik’73)

Vrijdag 20.00 – 21.30 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Hans de Ligt (Coach)

Aswin Menke (Trainer)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!