Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Op de foto 

Achter: Josefien, Engelina, Myrthe, Lisette, Gerda, Sanneke
Voor: Ilse, Marianne, Suus, Eva

Niet: Saskia, Annunzita, Cindy, Lisette, Mirjan, Conny, Eef (trainer)

 

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Najaar 2021:

24 september, 8 oktober, 29 oktober, 12 november en 26 november.

Speelrondes Voorjaar 2022:

11 maart, 25 maart, 8 april, 22 april en 13 mei

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Eef Goes

info@svokrommerijnstreek.nl

Stand 231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)

1e klasse 05

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 05

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 05

Programma komende weken

Vrouwen 30+ (TGIF) lopen warm….aan.

Vrouwen 30+ (TGIF) lopen warm….aan.

Vrijdagavond 24 september trok het TGIF-team richting Voordorp voor de eerste competitieavond bij Sporting ’70. Tsjonge wat hebben we ernaar uitgekeken. Waren we vorig jaar 9 oktober op zijn best, gooide Corona (nee, niet het bier) roet in het eten. De laatste weken...

De ouwe diesel komt steeds meer op stoom!

De ouwe diesel komt steeds meer op stoom!

Bijna een jaar geleden speelden we ook bij Delta Sports in Houten: een gedenkwaardige avond met onze eerste gescoorde doelpunten na 3 scoreloze avonden én wedstrijdwinst staat nog in ons geheugen gegrift. Wat een feestje was dat toen! Na de goede start van 2 weken...

Thank God there is Susi….

Thank God there is Susi….

Eindelijk was het weer zover, de vrouwen 30+ mochten na lange tijd weer aantreden voor hun 7x7-toernooi op de vrijdagavond. Na een aantal trainingsavonden en oefenpartijtjes met de recreanten-dames was het wel weer spannend om voor het “echie” te spelen. Onze eerste...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!