Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Hoofdsponsor: Schoonmaakservice Nagel

Trainingspakken: vacature 

Tassen: Gereedschapverhuur.nl

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Voorjaar 2023:

10 maart, 31 maart, 8 april, 14 of 21 april en 12 mei

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Saskia Rijnbende

06 49 98 47 67

secretaris@svokrommerijnstreek.nl

Stand 234 Vrouwen 30+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)

1e klasse 13

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 13

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 13

Programma komende weken

De avond van Jaklien

De avond van Jaklien

Zonder keeper vertrokken we voor ons gevoel halverwege de middag naar het Gooise matras voor het beruchte prosecco-toernooi. Al in de auto werden alle blessures aangevoerd. De angst “wie zou er moeten keepen” zat er diep in. Op het laatste moment bood dappere dodo...

Niet wachten, niet denken: DOEN!

Niet wachten, niet denken: DOEN!

  En DOEN deden we!!! Als de avond nog maar 2 minuten oud is heeft Sanneke de bal en maakt een goede rush aan de zijkant over het halve veld en passt de bal naar Eva en scoort! 1-0 op onze eerste wedstrijd van de avond tegen Delta Sports ‘95. En binnen no time...

Voor de laatste keer: Avondje Vreeswijk

Voor de laatste keer: Avondje Vreeswijk

De vierde avond van de competitie speelde zich af bij Vreeswijk in Nieuwegein. Een accommodatie die duidelijk rijp is voor de sloop. Dat gaat daar ook gebeuren. Ernaast wordt een spiksplinternieuw complex gebouwd voor volgend seizoen fusieclub vv Parkhout.   Met...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!