Dames recreanten (T.G.I.F.)

 

Boven: Annou, Myrthe, Saskia, Gerda, Josefien
Onder: Cindy, Conny, Ilse, Eva, Anita

Spelers/leiders die ontbreken op de foto: Eef, Jolanda, Evelien, Saskia, Caroline, Nelien, Jolanda, Arwen, Roos, Eefje en Lisette.

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Eef Goes

info@svokrommerijnstreek.nl

Stand

1e klasse 13

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 13

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 13

Programma komende weken

Vr30+ maakt het waar!

Vr30+ maakt het waar!

Laatste (4e) avond van de najaarswedstrijden....2 weken geleden ons eerste punt gehaald maar helaas alle avonden niet kunnen scoren. Dus doel van deze avond scoren!!!! Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Eef Goes onze trainer en coach was vanavond helaas...

VR30+ leeft zich uit

VR30+ leeft zich uit

De 3e speelavond van de VR30+ vond plaats bij vv Vreeswijk in Nieuwegein. Geen afzeggingen en dus een vol programma met 3x20minuten aan de bak tegen Vreeswijk, Driebergen en Delta Sports. Op de training was er gewerkt aan verbeterpunten die de coach in zijn boekje had...

De klus van VR30+

De klus van VR30+

Vrijdagavond 4 oktober speelden de VR30+ hun thuisavond. Helaas had FC Driebergen afgezegd, maar Delta Sports en Vreeswijk waren wel aanwezig. Daarom 3 wedstrijdjes van 20 minuten. Bij de tegenstandsters vrijwel alleen vrouwen met (veel) voetbalervaring. Onze Vr30+...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!