Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Hoofdsponsor: Schoonmaakservice Nagel

Trainingspakken: vacature 

Tassen: Gereedschapverhuur.nl

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Najaar 2022:

Ronde 3, 4 november 20:00
Kampong (Utrecht)

Ronde 4, 18 november 20:00
SVM (Maartensdijk)

Ronde 5, 2 december 20:00
THUIS (Bunnik)

Speelrondes Voorjaar 2023:

10 maart, 31 maart, 8 april, 14 of 21 april en 12 mei

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Saskia Rijnbende

06 49 98 47 67

secretaris@svokrommerijnstreek.nl

Oh what a friday-night!!

Oh what a friday-night!!

De vrouwen 30+ wisten het zeker: de 5e en afsluitende toernooiavond van de najaarscompetitie moest een feestje worden! De voorpret was al leuk, wat gaan we doen? Een thema avond met Oranje of de kantine verbouwen tot skihut, een spotify-feestlijstje draaien of...

Scoren kan, bier-kan, alles kan.

Scoren kan, bier-kan, alles kan.

Deze vrijdagavond reizen we voor ons toernooi af naar SVM in Maartsensdijk. Nog even spannend of we met voldoende vrouwkracht kunnen aantreden maar uiteindelijk komt alles zoals gewoonlijk weer goed! Met een elftal sterk staan we weer klaar voor ons 7x7 wedstrijden!...

VR30+ Thank God It’s Frits……

VR30+ Thank God It’s Frits……

Vrijdagavond 4 november bij Kampong. Dus op de fiets naar Utrecht. Een kleine warming up hadden we dus al kunnen doen. Enorm groot complex, dito fietsenstalling en clubhuis. De eerste wedstrijd tegen SVM dit keer. Met 4 wissels begonnen we aan de wedstrijd. Buiten het...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!