Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Op de foto 

Achter: Josefien, Engelina, Myrthe, Lisette, Gerda, Sanneke
Voor: Ilse, Marianne, Suus, Eva

Niet: Saskia, Annunzita, Cindy, Lisette, Mirjan, Conny, Eef (trainer)

 

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Najaar 2021:

24 september, 8 oktober, 29 oktober, 12 november en 26 november.

Speelrondes Voorjaar 2022:

11 maart, 25 maart, 8 april, 22 april en 13 mei

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Eef Goes

info@svokrommerijnstreek.nl

Stand 231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)

1e klasse 05

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 05

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 05

Programma komende weken

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

Vanavond was het dan eindelijk zover! Na een heerlijke training bij @sv_odijk moesten de meiden van de MO13 even bij voorzitter Hans komen.. Dit splinternieuwe team is namelijk direct de winnaar geworden van de SVO Krommerijnstreek clubkampioenschappen. Op korte...

De dames 30+ scoren weer!!

De dames 30+ scoren weer!!

Deze 4e avond hebben we ons thuistoernooi in Bunnik! De verwachting van onze coach over een volle tribune kwam helemaal uit! We werden volop aangemoedigd door partners, kinderen (onmisbaar voor het inspelen van de keepers en luid coachen van moeders) en geblessseerde...

SVOK Vrouwen 30+ houden de ‘0’!

SVOK Vrouwen 30+ houden de ‘0’!

Vrijdagavond de 3e competitieavond bij Vreeswijk in Nieuwegein. Het keepersprobleem is een vast terugkerend iets. Ditmaal was het Annu die zich ervoor beschikbaar stelde. Verder hadden we 3 wissels wat geen overbodige luxe is. Miriam kwam op de valreep nog even...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!