Dames recreanten

 

Spelers/leiders die ontbreken op de foto:  Jolanda, Evelien, Saskia, Caroline, Chrissy, Nelien, Ilse, Josefien en Renate

 Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Eef Goes

info@svokrommerijnstreek.nl

Stand

1e klasse 13

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 13

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 13

Programma komende weken

Hoofdsponsor gezocht

Achter de schermen wordt er druk gewerkt aan onze nieuwe vereniging. Zoals het er nu uitziet starten we dit seizoen met maar liefst 6!!!! teams. De competitie indelingen van de teams zullen de komende weken bekend worden, voor vrouwen 1 is dit al het geval omdat zij...

Vrouwen recreanten op bezoek in Maarn

Vrouwen recreanten op bezoek in Maarn

Maandagavond 17 juni gingen de vrouwen-recreanten op tegenbezoek in Maarn. De eerste ontmoeting begin mei was door de ietwat jongere vrouwen van Maarn gewonnen. Voor Bunnik ’73 was deze nieuwe ervaring van het spelen van een echte wedstijd nuttig en leerzaam. De...

Primeur voor dames-recreanten Bunnik ‘73

Primeur voor dames-recreanten Bunnik ‘73

Al een paar seizoenen is er op vrijdagavond een groep dames actief op de velden van onze vereniging. Zij spelen geen competitie maar vinden het leuk en gezellig om met elkaar een balletje te trappen. In het begin onder leiding van Jolanda Wilshaus, de laatste 2...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!