Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Op de foto 

Achter: Josefien, Engelina, Myrthe, Lisette, Gerda, Sanneke
Voor: Ilse, Marianne, Suus, Eva

Niet: Saskia, Annunzita, Cindy, Lisette, Mirjan, Conny, Eef (trainer)

 

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Najaar 2021:

24 september, 8 oktober, 29 oktober, 12 november en 26 november.

Speelrondes Voorjaar 2022:

11 maart, 25 maart, 8 april, 22 april en 13 mei

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Eef Goes

info@svokrommerijnstreek.nl

Primeur!! 30+ dames bij SV Odijk

Primeur!! 30+ dames bij SV Odijk

Vrijdagavond 22 april spelen we ons thuistoernooi voor het eerst bij SV Odijk. Tegelijkertijd is bij Brothers the closing party. Traditioneel sluiten we het toernooi af met een gezellige 3e helft in de kantine. Maar hoe gaan we dit doen als onze trouwe mee-feestende...

VR30+ – Geen doelpunten maar kantinepunten bij VSC

VR30+ – Geen doelpunten maar kantinepunten bij VSC

De derde ronde van de competitie is bij VSC in Utrecht. En dus sportief als het team is, op de fiets ernaartoe. Net als vroeger! Warm gefietst (wind tegen) direct de kleedkamer in want we speelden weer de eerste 4 wedstrijden. Da’s altijd gunstig want dan hebben we de...

Op grote hoogte met nummer 8.

Op grote hoogte met nummer 8.

Vanavond treden we op grote hoogte aan met een elftal voor onze 7x7 partijen. Oftewel we zijn te gast bij Faja Lobi KDS, op het dak van Ikea. Erg benieuwd of ons dit ook tot grote hoogte gaat brengen… De eerst wedstrijd tegen VSC werden we meteen weer teruggehaald...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!