Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

 

Boven: Annou, Gerda, Conny,  Myrthe, Saskia en Josefien
Onder: Cindy, Felice, Eva, Marianne en Ilse

Spelers/leiders die ontbreken op de foto: Eef,  Susanne en Lisette.

Recreanten; Arwen, Evelien, Saskia en Eefje

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Eef Goes

info@svokrommerijnstreek.nl

De ouwe diesel komt steeds meer op stoom!

De ouwe diesel komt steeds meer op stoom!

Bijna een jaar geleden speelden we ook bij Delta Sports in Houten: een gedenkwaardige avond met onze eerste gescoorde doelpunten na 3 scoreloze avonden én wedstrijdwinst staat nog in ons geheugen gegrift. Wat een feestje was dat toen! Na de goede start van 2 weken...

Thank God there is Susi….

Thank God there is Susi….

Eindelijk was het weer zover, de vrouwen 30+ mochten na lange tijd weer aantreden voor hun 7x7-toernooi op de vrijdagavond. Na een aantal trainingsavonden en oefenpartijtjes met de recreanten-dames was het wel weer spannend om voor het “echie” te spelen. Onze eerste...

Heimwee naar voetbal

Heimwee naar voetbal

Hallo allemaal, Wat een heerlijk voetbalweer! Helaas moeten we nog een tijdje geduld hebben en dat valt niet mee...  Maar ook hier komt weer een eind aan en dan gaan we weer lekker aan de bak, daar ben ik van overtuigd. Supertrots dat wij zoveel meiden hebben die...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!