Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Hoofdsponsor: Schoonmaakservice Nagel

Trainingspakken: vacature 

Tassen: Gereedschapverhuur.nl

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Najaar 2023:

22 september, 6 oktober, 3 november THUIS, 17 november, 1 december

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Saskia Rijnbende

06 49 98 47 67

secretaris@svokrommerijnstreek.nl

VR30+ in de mist, mist kansen op mysterieuze wijze de mist in.

VR30+ in de mist, mist kansen op mysterieuze wijze de mist in.

De 4e competitieavond was VR30+ te gast bij ’t Vliegdorp in Huis ter Heide. Uw verslaggever is wat laat met zijn verslag en is de actualiteit een beetje verloren. Daarom geen losse wedstrijdverslagen dit keer. Wel dat het een koude mistige avond was. Met 10 dames en...

Opgaande lijn VR30+, 3e helft gelijkspelletje….

Opgaande lijn VR30+, 3e helft gelijkspelletje….

Vrijdag 3 november, onze thuisavond. Dat betekent supporters langs de lijn wat werkte als inspiratie voor het team. Maar liefst 12 namen op het lijstje van onze opstellingscoach Conny. Inclusief Joëlle die deze avond ons doel schoon moet gaan houden. Conny was...

1-tonige avond voor VR30+ afgesloten met winst….

1-tonige avond voor VR30+ afgesloten met winst….

  VV Woudenberg was de gastvrouw van de tweede competitieavond. Aangekomen in de kantine bleek deze leeggeruimd. Men was druk bezig met biertafels en banken voor hun Oktoberfest op zaterdagavond. Conny en ondergetekende tankten nog snel even een kopje koffie voor...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!