Vr1 (5e klasse, zaterdag)

Odijk: Carmel, Benice, Bo V., Ella, Sam, Nienke, Tessa, Loïs, Joëlle, Amy, Femke L. en Conny (k)
Bunnik: Femke V en Michelle
Zeist: Sanne, Britt A en Denise
Houten: Inez
Wijk bij Duurstede: Lola en Bo T.
Werkhoven: Jael

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues: Nagel Schoonmaakservice
Trainingspakken: Fidiom
Tassen: Van Buuren Installatiebedrijf
Inloopshirts: Bizzey

Trainingstijden

Dinsddag 20.00 – 21.30 uur (SV Odijk)

Donderdag 20.00 – 21.30 uur (SV Odijk)

Trainers en begeleiders

Vacature  (Coach)

Vacature  (Trainer)

Contactgegevens

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Afzwemmen in Bunnik!

Afzwemmen in Bunnik!

  Het is heel wat jaartjes geleden, met de Carolusschool uit Cothen gingen we met de bus naar Bunnik en sprong ik met kleren en al in het water om mijn diploma te halen en met succes. Even had ik een dejavu, afgelopen zaterdag, zag ik ons complete nieuwe meiden...

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

Vanavond was het dan eindelijk zover! Na een heerlijke training bij @sv_odijk moesten de meiden van de MO13 even bij voorzitter Hans komen.. Dit splinternieuwe team is namelijk direct de winnaar geworden van de SVO Krommerijnstreek clubkampioenschappen. Op korte...

Als je kunt delen, kun je ook vermenigvuldigen!

Als je kunt delen, kun je ook vermenigvuldigen!

De kop is eraf! De start van hopelijk een complete en sportief succesvolle competitie. Aan onze jeugdteams zal dit zeker niet liggen, waar er wat zorg was over onze MO15 speelsters (krijgen we wel een team op de been?) staan er ineens 17 meiden genoteerd voor dit...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!