Dames recreanten (trainingsgroep en vr30+)

Hoofdsponsor: Schoonmaakservice Nagel

Trainingspakken: vacature 

Tassen: Gereedschapverhuur.nl

 

Alleen meetrainen? Geen probleem! Elke vrijdag is er voor iedereen een leuke trainingsavond

 

Speelrondes Voorjaar 2024:

8 maart, 22 maart, 5 april, 19 april en 10 mei!

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (Bunnik ’73)

Trainers en begeleiders

Eef Goes (Trainer)

Contactgegevens

Saskia Rijnbende

06 49 98 47 67

secretaris@svokrommerijnstreek.nl

Verzopen bikkels!

Verzopen bikkels!

De laatste competitieavond zit erop. En hoe? Helemaal in het verre Veenendaal bij VRC moest VR30+ nog 1 maal aan de bak. We gaan niet iedere wedstrijd apart bespreken maar houden het bij het geheel. Probleem vooraf was dat er onvoldoende speelsters beschikbaar waren....

Voetbalmoeders Prosecco Toernooi

Voetbalmoeders Prosecco Toernooi

Ietsie later dan gebruikelijk een verslag van de vr30+ over hun alweer 2e deelname aan het Voetbalmoeders Prosecco Toernooi op 10 mei bij SC ’t Gooi te Hilversum. Nadat Saskia bij de start van 2024 lang wakker moest blijven om deelname te verzekeren is het maanden...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!