Nieuw: Vr30+ (7×7 toernooi)

Wij zoeken speelsters in de leeftijd vanaf 30 jaar, die het leuk vinden om maximaal 5 keer op vrijdagavond te voetballen op een half veld in het najaar en maximaal 5 keer op vrijdagavond in het voorjaar.

Op de overige vrijdagavonden is er een mogelijkheid om te trainen bij SVF in Cothen, dit is niet verplicht, maar erg gezellig. Ben je nog geen 30 jaar, ook dan zijn er vergelijkbare mogelijkheden. Meer informatie? 06-53796509

Jody Keller

06 15041544

 

SPONSORS:
Sponsor Tenues
Trainingspakken:
Tassen:

Trainingstijden

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur (SVF Cothen)

 

Trainers en begeleiders

Vacature

Hans Kooij (Trainer)

Contactgegevens

Jody Keller

06 15041544

Hans de Ligt

06-53796509

hans@svokrommerijnstreek.nl

Op dit moment is er van dit team nog geen data bekend bij Sportlink, zodra dit bekend is wordt het hier automatisch getoond.

Afzwemmen in Bunnik!

Afzwemmen in Bunnik!

  Het is heel wat jaartjes geleden, met de Carolusschool uit Cothen gingen we met de bus naar Bunnik en sprong ik met kleren en al in het water om mijn diploma te halen en met succes. Even had ik een dejavu, afgelopen zaterdag, zag ik ons complete nieuwe meiden...

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

MO13 wint eerste SVO Krommerijnstreek Wisseltrofee

Vanavond was het dan eindelijk zover! Na een heerlijke training bij @sv_odijk moesten de meiden van de MO13 even bij voorzitter Hans komen.. Dit splinternieuwe team is namelijk direct de winnaar geworden van de SVO Krommerijnstreek clubkampioenschappen. Op korte...

Als je kunt delen, kun je ook vermenigvuldigen!

Als je kunt delen, kun je ook vermenigvuldigen!

De kop is eraf! De start van hopelijk een complete en sportief succesvolle competitie. Aan onze jeugdteams zal dit zeker niet liggen, waar er wat zorg was over onze MO15 speelsters (krijgen we wel een team op de been?) staan er ineens 17 meiden genoteerd voor dit...

Wil jij ook een Krommerijn Star worden?

Vind jij het leuk om met andere meiden of vrouwen een team te vormen en de zekerheid te hebben dat je elk seizoen voldoende speelsters hebt om in teamverband competitie te spelen? Sluit je dan aan bij ons!